Нещодавно в Івано-Франківській міській поліклініці №2 відновив роботу басейн, який тривалий час орендували приватні особи.
Зусиллями міської влади і депутатів басейн повернули на баланс поліклініки. І тепер його використовують для водолікування. В першій половині дня лікування проходять пацієнти поліклініки, діти та підлітки зі сколіозом. За невелику плату мешканці міста можуть тут плавати чи займатися аквааеробікою.
За словами головного лікаря ЦМКЛ Тараса Масляка, розроблена програма оздоровлення медичних працівників міста, адже чимало медиків теж мають проблеми зі здоров’ям. З ними працюватимуть як тренери, так і лікарі-реабілітологи. Наразі басейн ще потребує певних капіталовкладень, але уже багатьом хворим допомагає реабілітація за допомогою води. 
 

Медикам Івано-Франківська запропонували оздоровитися

Не так давно в Івано-Франківській міській поліклініці №2 відновив роботу басейн, який тривалий час перебував в оренді приватними особами. Зусиллями міської влади Івано-Франківська, депутатів міської ради та головного лікаря міста басейн повернули на баланс поліклініки.

У басейні провели частковий ремонт і вже з кінця травня пацієнти поліклініки №2 мають змогу оздоровлюватися і за допомогою водолікування.

„Для мене дуже важливим є здоров’я наших працівників, – сказав головний лікар Івано-Франківська Тарас Масляк. – Тому нещодавно ми вирішили запровадити програму оздоровлення медичних працівників міста. Ми обговорили це питання з головними лікарями та з головами профкомів усіх медичних закладів Івано-Франківська і попросили їх скласти списки тих, хто має певні проблеми із здоров’ям та тих, хто бажає просто відвідувати басейн. Відповідно до цих списків ми складемо групи відвідувачів, з якими працюватимуть як тренери, так і лікарі-реабілітологи”.
      Питання оздоровлення працівників медичної сфери міста є дуже актуальним. На цьому наголошує і головний лікар Івано-Франківської міської поліклініки №2 Оксана Ткачук: „На жаль, медпрацівники, піклуючись про здоров’я своїх пацієнтів, залишаються поза увагою держави і суспільства. Це послужило однією з причин того, що одразу після відкриття даного басейну ми почали впроваджувати програму оздоровлення медичних працівників”.
      Лікар-терапевт міської поліклініки №2 Галина Супик одна з тих, хто професійно проводить втілює цю програму в життя. За її словами, дуже багато різноманітних захворювань можна подолати, відвідуючи басейн. 
      „Очищення води хлорованими засобами часто викликає алергію, – розповідає Галина Михайлівна. – Наш басейн цінний насамперед тим, що в ньому працює безперервна очистка озоном та ультрафіолетовим випромінюванням, яка забезпечує усунення до 100% бактерій та покращує процес відновлення клітин організму. Серед основних пацієнтів, яким приписують програму реабілітації в басейні, хворі з посттравматичною патологією, пацієнти з остеохондрозами та іншими проблемами опорно-рухового апарату. Заняття в басейні укріпляють загальний імунітет, допоможуть при різних формах легеневої патології, неврологічних проблемах, хворобах м’язів та суглобів”.
      В басейні підтримують стабільну температуру води – 28-29º. Госпрозрахункова система роботи басейну передбачає різні види роботи з пацієнтами. В основному, в першій половині дня тут проходять лікування групи пацієнтів поліклініки, існує значна індивідуальна робота з дітьми та підлітками у яких виявили сколіоз. Проте мешканці Івано-Франківська, які просто бажають навчитися плавати чи зайнятися аквааеробікою можуть займатися тут за невелику плату.
      Басейн поліклініки №2 ще потребує капіталовкладень. Тут просто необхідні кондиціонери та витяжка. Проте вже на сьогодні значна кількість пацієнтів поліклініки використовують водолікування. І незабаром програма оздоровлення медичних працівників міста запрацює тут на повну силу.